Бодаківська школа

Ми подорожуємо

Знання історії та географії України є надзвичайно важливим для формування всебічно розвинутої особистості.

З  метою ознайомлення учнів з визначними місцями нашої країни дирекцією та педагогічним колективом школи було організовано ряд пізнавальних і дуже цікавих екскурсій. Школярі побували у Почаївській лаврі та на джерелі Святої Анни, милувалися неповторною красою Карпат і дивовижними краєвидами Софіївки, занурились в історію древніх Луцька та Дубна, відвідали колиску таланту Лесі Українки – Колодяжне.

Оскільки екскурсії є ефективними у виховному та навчальному процесах, то вчителі школи і надалі планують проводити їх з учнями різних вікових категорій за їх інтересами та уподобаннями.

МОЛОТКІВ (меморіальний комплекс)

Ми пам'ятати мусимо минуле,

Аби війна ніколи не вернулась!

КАРПАТИ

Чи може у світі щось порівнятись

З красою чарівних зелених  Карпат?

ЛУЦЬК