Бодаківська школа

Виховна робота

Виховна система в школі – спосіб життя шкільного колективу, який використовує різноманітні за змістом форми і методи організації роботи, розвиває індивідуальні особливості учнів, вміння приймати індивідуальні рішення, розвиває ініціативу, соціальну активність.

Пріоритети виховання школи:

Формування громадської зрілості на засадах козацької педагогіки.
Національна культура та духовно – моральне виховання дітей та молоді.
Громадянське виховання у формуванні національно – патріотичної свідомості.
Впровадження ідей миру у виховному процесі.
Формування в учнів екологічної культури, виховання причетності й відповідальності за збереження і примноження природних багатств.
Формування в учнів основ естетичної культури, організації дозвілля учнів, пошук його нових форм.
Задоволення потреб учнів у професійному самовизначенні; розвиток здатності до самостійного життєвого вибору.
Активізація роботи учнівського самоврядування, залучення учнів до усвідомленої і систематичної участі у вирішенні важливих питань життя класу та школи, формування національної свідомості.

Ідеалом виховання є гармонійно розвинена свідома людина, що наділена глибокою громадянською відповідальністю, високими духовними якостями, родинними й патріотичними почуттями, є носієм кращих надбань національної та світової культури, здатна до саморозвитку і самовдосконалення.